EFOP bemutatkozás

Ama Communitatem „Szeresd a közösséget”

A Szent Imre Római Katolikus Plébánia sikeres pályázata

A Szent Imre Római Katolikus Plébánia a „Társadalmi szerepvállalás erősítése a közösségek fejlesztésével” című EFOP-1.3.5-16-2016-00503 számú (az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt) pályázatán 25 millió forintot nyert.

A pályázat célja a közösségi szerepvállalás és a közösségépítés erősítése az önkéntesség és a karitatív munka előmozdítása által Balatonalmádi városában.

A pályázatot önkéntes munkával és felajánlással a Gózon & Gózon Tanácsadó Iroda készítette elő és három éven át koordinálja. A projekt keretén belül a helyi hagyományok ápolását célzó rendezvények kerülnek megszervezésre. A Plébánia által jóváhagyott események a közösség aktivitását és a családok megerősítését szolgálják.

A programok mottójául az „Ama Communitatem” - „Szeresd a közösséget” felhívást választottuk.

A Plébánia saját honlapján -efop.almadiplebania.hu- keresztül hirdeti a soron következő rendezvényeket és beszámol a lezajlott programokról.

Minden érdeklődőt és résztvevőt szeretettel hívunk és várunk a megrendezésre kerülő programjainkra.