Októberi programok

Október 3.  Csillagászati ismeretterjesztő előadások az őszi napfordulóhoz kapcsolódóan

Helyszín: Györgyi Dénes Általános Iskola

Kapcsolattartó: Karáth Gábor

A digitális planetárium új lehetőséget teremt arra, hogy a tanulók megismerjék a csillagos égbolt jelenségeit, megértsék az égi jelenségek hátterében húzodó természeti törvényeket.

Október 6.  Kézműves foglalkozás anyukáknak

Helyszín: Római Katolikus Plébánia

Kapcsolattartó: Ságiné Szecsődi Tünde

Őszi kézműves foglalkozás anyukáknak, ahol a családi nyüzsgés alóli kikapcsolódás jegyében egy egy rusztikus fa kosár elkészítésére lesz lehetőségük. Természetesen most is nagyon sokféle papírból, technikából lehet majd választani mindenki egyéni ízlésének megfelelően.

Október 13. Zarándoklat Soroksárra

Kapcsolattartó: Római Katolikus Plébánia

A Plébánia - kapcsolódva a Püspöki Kar kezdeményezéséhez - buszos zarándoklatot szervez a fatimai Mária jelenések 100. évfordulója alkalmából Soroksárra, ahol elsőként épült fel olyan templom Magyarországon, amit a Fatimában megjelent Boldogságos Szűz Mária oltalmába ajánlottak.

Október 21. Családos nap

Helyszín: Római Katolikus Plébáia

Kapcsolattartó: Igazné Zsuzsanna

A Plébánia közösségéhez tartozó családokat és azok gyermekeit hívják és várják szeretettel egy játékos, vidám összejövetelre.

Október 28. Megemlékezés a Szent Ignác templomban

Helyszín: Szent Ignác tempom