Veni Sancte

Az idei évben is megrendezésre került a Veszprémi Főegyházmegye hitoktatóinak Veni Sancte tanévkezdő lelki gyakorlata és továbbképzése 2018.aug.25-én. A rendezvény 9 órakor vette kezdetét a vörösberényi római katolikus templomben tartott szentmisével. Majd a vörösberényi Magtár rendezvényközpontban két helyszínen két előadó közreműködésével, forgószinpad szerűen közel 100 résztvevő 2-2 órás előadást hallgathatott meg. Az előadások között finom ebéddel kedveskedtünk a résztvevőknek. A két nivós előadó: Takács Edit - (Kett módszer) élménypedagógia a hitoktatásban Varga Szabolcs - Egyháztörténelem és én a történelemben A rendezvény 16 órakor közös imával és záróáldással ért véget. A résztvevők testben és lélekben feltöltődve tértek haza, hogy majd közösségük hasznos tagjaiként kezdjék meg az új tanévet.